BAKA > Bakadan Haberler > BAKA Yönetim Kurulu Isparta Valiliği'nde Toplandı

BAKA Yönetim Kurulu Isparta Valiliği'nde Toplandı

26.09.2017 divider image
divider image

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) Yönetim Kurulu, Isparta Valiliği’nde toplandı. BAKA Yönetim Kurulu’nun Burdur Valisi Şerif YILMAZ başkanlığındaki Eylül ayı olağan toplantısına; Isparta Valisi Şehmus GÜNAYDIN, Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya GÜNAYDIN, Isparta İl Genel Meclis Başkanı Ali BOLAT, Burdur İl Genel Meclisi Başkanı Muzaffer BAĞCI, Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şükrü BAŞDEĞİRMEN, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf KEYİK ve BAKA Genel Sekreter Vekili Abdullah MADENCİ ile uzmanlar katıldı. BAKA Yönetim Kurulu üyeleri, toplantı öncesinde Isparta Valisi Şehmus GÜNAYDIN’ı makamında ziyaret edip bir süre görüştü.

Isparta Valiliği Toplantı Salonu’ndaki toplantının açılış konuşmasında BAKA Yönetim Kurulu Dönem Başkanı Burdur Valisi Şerif YILMAZ, “Batı Akdeniz Kalkınma Ajansımızın Eylül ayı olağan toplantısı için Isparta’dayız. Gündemimiz yoğun, alınacak kararların ülkemize, Batı Akdeniz illerimiz Antalya, Isparta ve Burdur’da yaşayanlar için hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyoruz. Öncelikle Mali Destek Programı ile ilgili yeni bir çalışma başlatacağız. Bununla ilgili talimat geldi. Bütçemizi de buna bağlı olarak revize etmiş olacağız. Alacağımız karar çerçevesinde bazı önceliklerimizi öne almak suretiyle bölgemize özellikle alt yapıyla ilgili bir takım kararları gerçekleştirmiş olacağız. Toplantımızda gündemimizin diğer konularıyla beraber alacağımız kararların hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu’nun Eylül ayı olağan toplantısı, gündem maddelerinin görüşülmesi ile tamamlandı.(25.09.2017)