BAKA > Bakadan Haberler > BAKA Yönetimi Kurulu, Salda Gölü Kıyısında Toplandı

BAKA Yönetimi Kurulu, Salda Gölü Kıyısında Toplandı

20.07.2019 divider image
divider image

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) Yönetim Kurulu, Temmuz ayı olağan toplantısını Burdur’un Yeşilova İlçesi’ndeki turkuaz rengi ve sahiliyle önemli turizm destinasyonu olan gölüyle bilinen Salda’da gerçekleştirdi. Salda Gölü kıyısını gezen vatandaşlarla sohbet eden BAKA Yönetim Kurulu’nun toplantısında Isparta Valisi Ömer SEYMENOĞLU bir yılı tamamladığı BAKA Yönetim Kurulu Dönem Başkanlığı görevini Antalya Valisi Münir KARALOĞLU’na devretti.

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu toplantısı, Salda Gölü kıyısındaki bir otelin toplantı salonunda yapıldı. Isparta Valisi Ömer SEYMENOĞLU başkanlığındaki BAKA Yönetim Kurulu’nun Temmuz ayı olağan toplantısına; Antalya Valisi Münir KARALOĞLU, Burdur Valisi Hasan ŞILDAK, Isparta Belediye Başkanı Şükrü BAŞDEĞİRMEN, Isparta İl Genel Meclisi Başkanı Serkan KESKİN, Burdur İl Genel Meclisi Başkanı Murat AKBIYIK, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut ÇETİN, Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa TUTAR, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf KEYİK ile BAKA Genel Sekreter Vekili Abdullah MADENCİ ve uzmanlar katıldı.

Temmuz ayı olağan toplantısı, gündem maddelerinin görüşülerek BAKA Yönetim Kurulu tarafından karara bağlanmasının ardından sona erdi. Toplantının ardından Burdur Valisi Hasan ŞILDAK, Antalya Valisi Münir KARALOĞLU, Isparta Valisi Ömer SEYMENOĞLU ve BAKA Yönetim Kurulu üyeleri birlikte Salda Gölü çevresinde incelemede bulundu. BAKA Yönetim Kurulu üyeleri, Türkiye'nin en derin, en temiz, aynı zamanda dünyanın en berrak göllerinden biri olan Salda Gölü, beyaz kumsalları, yeşille mavinin iç içe olduğu doğası ve eşsiz turkuaz tonlarıyla Salda Gölü’nün güzelliğini yaşamaya gelen ziyaretçiler ile de sohbet etti.(19.07.2019)